Ansatte

Vi er mange dyktige medarbeidere i Møllenberg Byggmesterforretning



Byggmester Ivar Kvalvær

Tlf: 911 56 215
ivar@mollenberg-bygg.com
Fagbrev tømrer 1983
Mesterbrev 1991
Eier og Daglig leder sammen med Jan Overrein


Byggmester Jan Overrein

Tlf: 911 07 835
jan@mollenberg-bygg.com
Fagbrev tømrer 1987
Mesterbrev 2000
Våromskurs
Eier og leder sammen med Ivar Kvalvær.


Eivind Bjørnsønn Overrein

Tlf: 414 19 998
eivind@mollenberg-bygg.com
Tømrer bas


Byggmester Vegard Singstad

Tlf:924 06 643
 vegard_singstad@hotmail.com
Tømrer bas


Mats Rønning Antonsen

Tlf: 481 04 335
mats.anton@live.no
Tømrer bas


Nicusor Ilie

Tlf: 405 93 426
 ilinic.nicusor@gmail.com
Tømrer bas

 
Lasse Løhre Belsås 

Tlf: 478 46 954
lasselb_316i@hotmail.com
Tømrer

Adam Jobczyk

Tlf: 413 37 927
diably3@wp.pl
Tømrer


Henning Sæther Bakken

Tlf: 476 22 122
bakken79@hotmail.com
Tømrer


Eivind Abrahamsen

Tlf: 986 77 665
eivindabra@gmail.com
Tømrer


Martin Nynes

Tlf: 977 31 910
martin_nynes@hotmail.com
Tømrerlærling


Remi Kadlec

Tlf: 480 85 034
remi_kadlec@hotmail.com
Lærling tømrer

Line Jordahl

Tlf: 988 27 700
 linejordal@gmail.com
Admin


Niklas Lemcke

Tlf: 450 83 768
niklas_lemcke@hotmail.no
Lærling


Even R. Kvalvær

Tlf: 988 62 309
even12345678910@gmail.com
Lærling

Einar Mortensen

Tlf: 975 18 227
forzaeinar@gmail.com
Lærling

 



Levert av